EĞİTİM PAKETLERİMİZ

ASPC Sörf Okulu, VDWS (Verband Deutsche Windsurf Schule) ve TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) üyesi olmakla birlikte
VDWS eğitmen sertifikasına sahip, 5 dilde eğitim veren eğitmenleri ve uzman kadrosu ile 16 yıldır çocuk kampları düzenlemektedir.
Alaçatı surf koyunda en iyi konuma sahip okulumuzda, çocuklarımız rüzgar sörfünün temellerini profesyonel eğitmen kadromuz eşliğinde
disiplin ve eğlence ile öğrenirken, eğitim dışı zamanlarda da merkezimizin sağladğı onlarca outdoor aktiviteyi
(basketbol,voleybol, tenis, mini futbol, masa tenisi, badminton, sup, langırt, frizbi )güvenle ve keyifle deneyimleyecekler.

Profesyonel ekibimizin yanında her sezon yenilenen ekipmalarmız ile eğitim kalitemizi daha da üst sıralara taşımaktayız.

Suda ve karada çocuklarımızın güvenle vakit geçirebilmesi için, alanında uzman ekibimiz, kamp süresince onlarla yakından ilgilenmektedir.

Çocuk kampı süresince sağladığımız servis hizmeti ile dilerseniz çocuklarınız belirttiğiniz adresten alınır ve gün sonu evlerine bırakılır.

Sosyal becerilerin geliştiği, öğrenmeye en açık oldukları bu yaş aralığında çocuklarımızın sörf dışı aktivitelerini de kamp programımıza dahil etmekteyiz.

Okulumuzun outdoor aktivite imkanlarının genişliği sayesinde çocuklarımız eğitim saatleri dışında; basketbol, voleybol, çim sahamızda mini futbol, masa tenisi, badminton, langırt, frizbi gibi birçok aktivitenin yanında; koordinasyon, problem çözme, takım olma gibi küçük yaşta temelleri atılan becerilerin pekişmesi adına eğitmenlerimiz tarafından düzenlenen oyunlar ile keyifli ve enerji dolu zamanlar geçirecekler.

SAATLERPROGRAM
1 GünDiscovery
1 Hafta
2 Gün
3 Gün
5 Gün
2 Hafta
2 Gün
3 Gün
5 Gün
3 Hafta
2 Gün
3 Gün
5 Gün
4 Hafta
2 Gün
3 Gün
5 Gün